motoger

Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I
Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I

Sprzedawcy części do Toyota Avensis Verso:

giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
części uzywane samochodowe
auto części poznań
moto2
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części warszawa
moto2.pl
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto szrot
auto części zamienne
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto części gliwice
części używane opel
auto części
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
auto części słomczyn
części szrot samochodowy

Cena Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso Cena

Oferta części samochodowych Toyota Avensis Verso znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Błotnik przedni lewy. Części w kategorii Karoseria. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2025-01-31 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-10 - numer oferty 31303831. Część używana Błotnik przedni lewy do Toyota Avensis Verso I przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I 2.0 2001 sedan. Tanio Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I 2.0 2001 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2002. Bryła tego samochodu to sedan i produkuje ten samochód marka Toyota. Ten model Avensis Verso pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów błotnik przedni lewy i teraz mogłem naprawić samemu Toyota Avensis Verso wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Toyota Avensis Verso. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Czytałem na forum, że Toyota Avensis Verso to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Toyota Avensis Verso bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Toyota Avensis Verso. Ważne że jestem z niego zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie błotnik przedni lewy do Avensis Verso. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem błotnik przedni lewy. Poszukałem błotnik przedni lewy na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Gdzie szukać błotnik przedni lewy najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Toyota Avensis Verso. Gdzie ja znajdę takie tanie błotnik przedni lewy. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Toyota Avensis Verso. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu błotnik przedni lewy w Toyota Avensis Verso. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając błotnik przedni lewy do Toyota Avensis Verso. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie błotnik przedni lewy. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest błotnik przedni lewy. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Toyota Avensis Verso na części.  


KONTAKT

tanio Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Błotnik przedni lewy Toyota Avensis Verso I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl